شاخه بانوان

عضویت در شاخه بانوان انجمن فیزیک ایران برای شرکت در انتخابات این شاخه

به آگاهی می‌رساند انجمن فیزیک ایران باتوجه به نقش بالقوه زنان در توسعه علمی-اجتماعی کشور و لزوم شکوفایی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های آنان در حوزههای علمی و با عنایت بر رشد کمی حضور  بانوان در آموزش  فیزیک در مقاطع پیش دانشگاهی و کارشناسی در سالهای اخیر و همچنین افت مشارکت آنان در سطوح عالیتر مثل مقاطع تحصیلی دکتری، سمتهای تدریس و پژوهش در دانشگاهها و پستهای مدیریتی و برنامهریزی در سطح کلان کشوری  و لزوم افزایش مشارکت کیفی، رفع موانع و بهرهمندی از توانمندی زنان فیزیک پیشه،  شاخه بانوان را در چهارچوب اساسنامه انجمن فیزیک ایران تاسیس کرد.

درنظر است انتخابات شورای اجرایی این شاخه بزودی برگزار شود. لذا در صورت تمایل به عضویت در این شاخه حداکثر تا 18 شهریور 94 با مراجعه به صفحه کاربری خود در بخش عضویت سایت انجمن فیزیک ایران و مراجعه به بخش ویرایش مشخصات، در قسمت زیرکمیتهها این شاخه را انتخاب بفرمایید.

طبق اساسنامه کلیه اعضای انجمن فیزیک ایران  اعم از زنان و مردان  (پیوسته، وابسته و...) که شاخه را بعنوان یکی از انتخاب‌های خود برای عضویت اعلام کرده‌اند، عضو شاخه محسوب می‌شوند.

هیئت موسس شاخه بانوان انجمن فیزیک ایران

 

اساسنامه شاخه بانوان
 

 

اسامی اعضای پیوسته عضو شاخه


نشست 1395/6/1 بانوان در حاشیه کنفرانس فیزیک 1395
حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)
این سایت نسخه جدید آزمایشی سایت انجمن فیزیک ایران است که از تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۹۳ منتشر شده است، اگر برای دسترسی به بخشی با مشکل مواجه شدید می‌تواید کماکان از سایت قدیمی استفاده فرمایید. همچنین خواهشمند است مراتب را به دفتر انجمن اطلاع دهید یا برایمان با پست الکترونیک ارسال فرمایید تا در نسخه جدید اصلاح کنیم.

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Webmaster : Ali Meschian : www.irandg.com

www.irandg.com