فعالیت‌ها  >  پخش زنده
پخش زنده: باشگاه فیزیک تهران - جلسه ۱۷۸درباره این پخش زنده:
«۹۹درصد نامرئی» عنوان سخنرانی آقای دکتر نیایش افشردی از دانشگاه واترلو و مؤسسه پریمیتر کانادا در این جلسه است که در ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۲ تیر‌‌ماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی ارائه خواهد شد. پیش از این سخنرانی آقای علی فرنودی اخبار فیزیک را به آگاهی شرکت‌کنندگان در نشست خواهند رساند. رئیس جلسه آقای دکتر صادق رئیسی و سرپرست فنی این جلسه آقای علی مسچیان خواهند بود.
«باشگاه فیزیک» عنوان جلساتی است که از تیرماه ۱۳۷۹ هر ماهه توسط انجمن فیزیک ایران با هدف مبادله اطلاعات میان علاقمندان فیزیک برگزار می‌گردد. در این باشگاه استادان، دانشجویان، دبیران، دانش‌آموزان و عموم علاقمندان به فیزیک در هر سن و مقام با یکدیگر دیدار و گفتگو می‌کنند، به مبادله اطلاعات در زمینه‌های دلخواه خود می‌پردازند، سؤال‌های خود را مطرح می‌کنند و از آخرین پیشرفتها و تازه‌ها در زمینه‌ی علم فیزیک مطلع می‌شوند.
جلسات باشگاه فیزیک انجمن فیزیک ایران هم‌اکنون به صورت منظم در بیش از ۱۱ شهر کشور برگزار می‌شود. با توجه به مسائل پیش آمده اخیر در خصوص ویروس کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری فیزیکی شهروندان این نشست باشگاه فیزیک تهران به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
عضویت در باشگاه فیزیک و حضور در جلسات آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. برای اطلاعات بیشتر درخصوص باشگاه فیزیک شهر‌های مختلف و عضویت در باشگاه فیزیک به نشانی www.psi.ir/?bashgah مراجعه فرمایید.

شرکت در این جلسه:
امکان شرکت در این جلسه به صورت وجود دارد:
  • نخست امکان حضور مجازی در جلسه از طریق سامانه وبینار دانشگاه تهران است. به این روش امکان شرکت در جلسه پرسش و پاسخ و طرح سوالات خود را نیز خواهید داشت.
    • برای شرکت در جلسه به نشانی https://webinar.ut.ac.ir وارد شده و با استفاده از نشانی ایمیل خود ثبت‌نام کنید.
    • سپس در زمان برگزاری جلسه به نشانی https://webinar.ut.ac.ir/b/mas-r2j-92n مراجعه و وارد اتاق «باشگاه فیزیک» بشوید.
  • روش دوم امکان مشاهده پخش زنده نشست مذکور است که در دو نشانی زیر به صورت همزمان با برگزاری پخش خواهد شد:حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)
  • پژوهشگاه دانش‌های بنیادی
  • پژوهشکده علوم و فناوری نانو
  • مرکز فناوری‌های کوانتومی ایران
  • دانشگاه صنعتی شریف

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Server: Iran (45.82.138.40)

www.irandg.com